خدمات ارائه شده توسط گروه متخصصین دکتر کمیکال

  • ارائه خدمات مشاوره در زمینه طراحی و تولید مواد پیشرفته پالایشگاهی.
  • مشاوره در زمینه انتخاب مواد شیمیایی مورد نیاز در سیستم های مختلف و ارائه راهکارهای مناسب جهت بهبود فرآیندها و رفع مشکلات صنایع.
  • مشاوره در زمینه خوردگی و اکسیداسیون قطعات فلزی در محیط خورنده، شناسایی و انتخاب مواد مقاوم به خوردگی.
  • تحقیق و مطالعه بر روی مواد پیشرفته و راه اندازی خطوط تولید مواد شیمیایی.
  • مشاوره جهت ساخت مواد لاستیکی پیشرفته.
  • ارزیابی و آنالیز مواد تولید شده پالایشگاهی.
  • تحقیق و مطالعه بر روی جداسازی و خالص سازی های صنعتی.
  • تعمیر و نگهداری تجهیزات آزمایشگاهی و صنعتی از جمله صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع مواد غذایی، صنایع آلومینیوم، سیستم های تصفیه آب و فاضلاب و …
نفت و گاز

گروه متخصصان دکتر کمیکال تامین کننده مواد شیمیایی مورد استفاده در مجتمع های پالایشگاهی نفت و گاز، مراکز بهره برداری، مجتمع های پتروشیمی، مناطق عملیاتی حفاری و اکتشاف و تولید بوده و خدمات ارائه شده توسط این گروه از متخصصان شامل طراحی، تجهیز، تعمیر و نگهداری از سایت های مختلف در زمینه نفت و گازاست.

تصفیه-آب-و-فاضلاب

گروه متخصصان دکتر کمیکال در تامین و فروش مواد شیمیایی مورد استفاده در صنعت آب و فاضلاب، بویلرها، برج های خنک کننده و انواع سیستم های چرخشی آب بسیار تخصصی عمل کرده و با ارائه انواع مواد شیمیایی راهکار های مناسب جهت رفع مشکلات ناشی از رسوبات و خوردگی در صنایع را ارائه می دهد.

حفاری-و-معدن

گروه متخصصان دکتر کمیکال مواد شیمیایی حفاری و معدن شامل گل ها و افزودنی های حفاری، افزایه های اسیدکاری و روانکارهای مته حفاری را به پیمانکاران حفاری و شرکت های تخصصی حفاری نفت را عرضه کرده و مشاوره لازم جهت استفاده از مخلوط های پیچیده شیمیایی به منظور بهینه سازی عملیات حفاری ارائه می دهد.

حلال

گروه متخصصان دکتر کمیکال ارائه دهنده انواع چسب ها از جمله چسب های چوب، چسب های ساختمانی، چسب های مورد استفاده در صنایع لاستیک و سایر چسب های صنعتی می باشد و با توجه به گستردگی استفاده از حلال ها در صنایع مختلف، این گروه گامی موثر در جهت تامین حلال های صنعتی برداشته است.

کاتالیست

گروه متخصصان دکتر کمیکال تامین کننده کاتالیست های مختلف زنجیره های تولید مانند تولید متانول،آمونیاک، هیدروژن، کاتالیست های صنایع فولاد و کاتالیست های دیگر می باشد.

گروه متخصصان دکتر کمیکال تولیدکننده و ارائه دهنده پارافین به صنایع مختلف از جمله صنایع شمع سازی، صنایع تولید واکس، صنایع پارچه و کاغذ، لاستیک سازی و صنایع داروسازی و آرایشی می باشد.